وبینار سرنوشت بازارها (چشم انداز حرکت بازارهای موازی)

وبینار سرنوشت بازارها (چشم انداز حرکت بازارهای موازی)


 🔹️مذاکرات در پیچ نهایی است و البته مثل همیشه سرنوشت ساز، از این جهت که با حرکت به سمت بسته شدن پرونده برجام و عدم نتیجه چشم انداز ایرانیان تغییر اساسی خواهد کرد.

 

در سلسله وبینارهای بررسی بازارهای موازی این بار با رویکرد تحلیل بازارهای موازی اقتصادی در ایران و تاثیر حذف ارز ۴۲۰۰ بر بازارها، تصمیمات نا هماهنگ مالیاتی و مذاکرات با آمریکا به تحلیل خواهیم نشست تا با رویکرد مدیریت ریسک بتوانیم چشم اندازی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت را بر بازار های موازی و شما تعریف کنیم.
در این وبینار دنبال شنیدن حقیقت باشید وشاید حقیقت اقتصاد ایران بسیار تلخ تر از آن باشد که با انگیزه دادن به خود بتوانیم بر آن فائق آییم. کلید رهایی از این شرایط اقتصادی درک مقوله مدیریت ریسک بر بازارهای مالی و سرمایه گذاری و ایجاد چتر مدیریت ریسک خواهد بود.


 

🔸️این وبینار برای چه کسانی مفید است؟
این برنامه برای کسانی طراحی گردیده است که برای فعالیتهای اقتصادی خود برای ادامه سال مردد هستند و ریسکهای پیش رو را نمی توانند بگونه ای که جواب قانع کننده ای برای پوشش آنها داشته باشند تحمل کنند در این وبینار در خصوص بازارهای طلا ، املاک و مستغلات ، دلار،بازار سرمایه و رمز ارزها و روندهای حرکتی آنها صحبت خواهد شد با رویکرد تاثیر بودجه ۱۴۰۱ و مذاکرات و روند های حتمی اقتصاد ایران

🔴بازارهای مورد بررسی:
◾بازار سرمایه
◾بازار طلا
◾بازار املاک و مستغلات
◾بازار ارز (دلار)

❎با قابلیت دانلود ویدیو جلسه❎

📌 وبینار سرنوشت بازارها (چشم انداز حرکت بازارهای موازی)

⏰پنج شنبه 20 مرداد ماه ۱۴۰۱
⏰ساعت  ۱۹ الی ۲۱

📌جهت ثبت نام در وبینار وارد لینک زیر شوید👇