سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان

 سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور از ادغام دو سازمان به عناوین، سازمان امور اداری و استخدامی کشور و سازمان برنامه و بودجه مطابق مصوبه ۱۶ اسفند ۱۳۷۸ شورای عالی اداری تأسیس و در ۱۷ تیر ۱۳۷۹ نمودار تشکیلاتی آن تصویب و به اجرا درآمد پس از انحلال این سازمان در سال ۱۳۸۶، معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی تأسیس و بخشی از وظایف آن را به عهده گرفت و در نهایت در ۱۹ آبان ۱۳۹۳با ادغام دو معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور احیاء گردید. 

شرح وظايف حوزه رياست و روابط عمومي 
ـ برنامه‌ريزي براي برگزاري منظم جلسات رئيس سازمان و ابلاغ مصوبات و تصيمات متخذه به واحدها و يا مراجع ذيربط.
ـ برنامه‌ريزي و ساماندهي حضور رييس سازمان در گردهمايي‌ها، ملاقات‌ها، بازديدها و مأموريت‌ها با هماهنگي و همكاري ديگر سازمان‌ها و معاونت‌هاي سازمان.
ـ بررسي اخبار رسانه‌ها و سايت‌هاي اطلاع‌رساني و استخراج مطالب مربوط به سازمان و ارسال براي رييس سازمان و معاونت‌هاي مربوطه.
ـ برنامه‌ريزي و اجراي برنامه‌هاي اطلاع‌رساني و توسعه روابط سازمان با مخاطبان داخلي و خارجي به منظور دريافت و بررسي نظرات مخاطبان و تشريح فعاليت‌هاي سازمان و پاسخگويي به اذهان عمومي.
ـ‌ انجام امور مربوط به مناسبت‌ها و مراسم با همكاري مديريت اداري، مالي و پشتيباني.
ـ انجام هماهنگي‌هاي لازم با حوزه رياست، روابط عمومي و امور بين‌الملل سازمان مديريت و برنامه‌ريزي مركز.
ـ دريافت، بررسي، رسيدگي و پاسخگويي به شكايت افراد حقيقي و حقوقي از واحدها و كاركنان سازمان.
ـ ايجاد هماهنگي و همكاري با مركز حراست در انجام امور مربوط به حفاظت از اطلاعات، اسناد، پرسنل و اماكن سازمان، ارايه خدمات آموزشي و توجيه كاركنان، بررسي صلاحيت و اعلام‌نظر جهت انتصاب و تصدي افراد در مشاغل حساس و يا اعزام به خارج از كشور، صدور كارت شناسايي و مجوز رفت و آمد و ساير مواردي كه از سوي مركز حراست به استان‌ها اعلام مي‌گردد.
دکتر پیمان مولوی به دعوت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان همایشی با عنوان “روشهای نوین تامین مالی و جذب سرمایه خارجی پروژه های استان” در مورخ 31 مرداد سال جاری، در این سازمان برگزار نمودند
در این همایش که با حضور مسئولین استان و مدیران ارشد سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان برگزار گردید، دکتر مولوی با اشاره اهمیت سرمایه گذاری خارجی با اشاره به بزرگی اندازه حجم نقدینگی در جهان میزان پول در جریان و آماده سرمایه گذاری  در جهان را ۸۰ هزار میلیارد عنوان کردند...

بیشتر از این همایش بخوانید:
همایش روشهای نوین تامین مالی و جذب سرمایه خارجی پروژه های استان کردستان

دکتر پیمان مولوی به دعوت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان همایشی با عنوان “روشهای نوین تامین مالی و جذب سرمایه خارجی پروژه های استان” در مورخ 31 مرداد سال جاری، در این سازمان برگزار نمودند
در این همایش که با حضور مسولین استان و مدیران ارشد سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان برگزار گردید، دکتر مولوی با اشاره...

سمینار روشهای بهینه جذب سرمایه گذاری خارجی مبتنی بر روش مشارکت بخش دولتی و خصوصی

در این سمینار که با حضور مدیران ارشد استان و مدیران سازمان برنامه و بودجه کردستان برگزار گردید، دکتر مولوی با اشاره اهمیت سرمایه گذاری خارجی و نیاز های کشور به سرمایه بین المللی به تبیین روش های نوین و قابل اجرا در استان نمودند..

سمینار تخصصي طرح هاي توجيهي بين المللي و پكيج هاي سرمايه گذاري در استان کردستان

آکادمی تامین مالی و سرمایه گذاری مولوی به همت سازمان برنامه و بودجه استان کردستان سمینار تخصصي طرح هاي توجيهي بين المللي و پكيج هاي سرمايه گذاري را امروز 23 مرداد 96 با موفقیت برگزار نمود.
گزارش توجيهي مجموعه اطلاعات مورد نياز براي...