شرکت صنایع هفت الماس

شرکت صنایع هفت الماس:
با هدف توليد انواع ورق گالوانيزه، نورد سرد، استنلس استيل (فولاد زنگ نزن) و ساير مقاطع فولادي در سال ١٣٧٥ تاسيس گرديد.
عمليات عمراني اين شركت در سال ١٣٨٠ آغاز و در سال ١٣٨٢ با ظرفيت اسمي سالانه ١٠٠٠٠٠ تن ورق گالوانيزه با ضخامت ٣/٠ تا ٢ ميليمتر و عرض ١٠٠٠ و ١٢٥٠ ميليمتر به بهره برداري رسيد. توليدات ورق گالوانيزه اين شركت پاسخگوي ١٥ درصد نياز بازار داخلي بوده و حدود ٢٠ تا ٤٠ درصد از كل ظرفيت توليد نيز در بازارهاي جهاني عرضه مي گردد.
اين شركت ضمن دريافت لوح تقدير از سوي وزير محترم صنايع و معادن بعنوان واحد نمونه صنعتي، دومين توليدكننده ورق گالوانيزه در كشور است كه علاوه بر ايجاد اشتغال در منطقه سهم بسزايي جهت تحقق خود كفايي توسعه صنعتي و رشد اقتصادي كشور دارا مي باشد.
دريافت نشان استاندارد ملي و گواهي كيفيت ISO ٩٠٠١:٢٠٠٨ در توليد ورق هاي گالوانيزه حاكي از عزم راسخ اين شركت در تحول و دسترسي به كيفيت برتر بوده و در ادامه اين شركت در راستاي اخذ گواهي نامه هاي معتبر بين المللي از جملهISO ١٨٠٠٠ و ISO ١٤٠٠٠ و EFQM گام بر مي دارد.
هم اكنون آزمايشگاه هاي مجهز شركت صنايع هفت الماس با اخذ گواهي نامه تائيد موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران توانايي ارائه خدمات آزمايشگاهي جهت انجام آزمون هاي مختلف بر روي انواع ورق و مقاطع فولادی، گالوانيزه به روش گرم پيوسته و ... را دارا مي باشد.
تولیدات این کارخانه ضمن تامین ورق برای خط تولید گالوانیزه هفت الماس بخشهایی از بازار مصرف داخلی و صادرات بین امللی را نیز تامین می کند
محصولات:
ورق گالوانیزه
ورق روغنی
ورق رنگی
لوله روغنی
لوله گالوانیزه