تامین مالی بین المللی

تامین مالی بین المللی


دفتر مشاوره تامین مالی و سرمایه گذاری دکتر مولوی مبتنی بر شرکای درجه یک بین المللی ، تیم اجرایی فنی بسیار قوی مبتنی بر دانش روز سری خدمات تامین مالی بین المللی را به شرکتها و موسسات ایرانی و البته خارجی ارایه نموده است. روشهای ما مبتنی بر پروسه های حرفه ای و مشتری مداری تعریف شده است و سعی کرده ایم در ارایه سرویس هایمان استانداردهای بین المللی را ارایه دهیم.

 ما به شرکتها و موسسات در حوزه های نفت ، گاز ، پتروشیمی ، معدن و صنایع معدنی ، سلامت ، استارت اپها ، زنجیره ارزش کشاورزی و ... خدمات تامین مالی و فاینانس را مبتنی بر روشهای مدرن ارایه می دهیم :
تامین مالی مبتنی بر اعتبارات و وام های اعتبار صادراتی Export Credit Agant  ECA که توسط بانکها و موسسات مالی بین المللی د اروپا و آسیا به پروژه و شرکتهای ایرانی ارایه می شود یکی از مهمترین روشهای تامین مالی امروزه ایران در فضای پسا برجام است که نیازمند مداغه و دقت فراوان از طرف شرکتهای ایرانی برای تهیه الزاماتش می باشد. دفتر مشاوره مولوی به شرکتها در ۴ مرحله آماده سازیPrepration  ، بازاریابی Marketing  ، راستی آزمایی Due Diligence  و نهایی کردن Transaction  تامین مالی کمک می نماید.

علاقمندان به دریافت خدمات تامین مالی بین المللی می تواند پروژه خود را به آدرس finance@peymanmolavi.com ارسال نمایند و یا با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایند:
تلفن: 02188333264
تلگرام: 09120711433   
واتس اپ:09120711433