اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم آباد

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی لرستان در سال 1374 به همت جمعی از بازرگانان و فعالان اقتصادی استان تأسيس شده و تا کنون پنج دوره انتخابات در اتاق لرستان صورت پذیرفته است.
اتاق بازرگاني و صنايع و معادن جمهوري اسلامي ايران مؤسسه‌اي غيرانتفاعي است كه داراي شخصيت حقوقي و مستقل مي‌باشد، که به منظور کمک به فراهم آوردن موجبات رشد و توسعه اقتصاد کشور از طریق تقویت بخش خصوصی تأسیس شده است. اتاق تا سال 1347 تحت نظارت رؤسای اداره اقتصاد وقت مدیریت می‌ شد. در دوره‌­ی 90-1350 نام این نهاد، «اتاق بازرگانی، صنایع و معادن» بود که در 29 آبان 1390 به همراه تصویب شدن کلیات طرح بهبود مستمر فضای کسب و کار در مجلس شورای اسلامی به این عنوان، "کشاورزی" نیز اضافه گردید و اکنون با نام «اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی» مشغول به فعالیت می‌باشد. طبق قانون اتاق مصوب پانزدهم اسفند 1369مركز اتاق در قانون ((اتاق ايران)) ناميده مي‌شود كه در تهران فعال مي‌باشد و حوزه‌ی فعاليت اتاق شهرستان‌ها محدود به تقسيمات كشوري است كه اتاق لرستان نيز شعبه‌اي از اتاق ايران مي‌باشد كه در استان لرستان و شهرستان خرم‌آباد مشغول به فعاليت است. 
دکتر پیمان مولوی به دعوت اتاق خرم آباد سمیناری را تحت عنوان سرمایه گذاری خارجی شرکتها با حضور اعضاء هیئت مدیره، مدیران عامل و مدیران تامین مالی و سرمایه گذاری، کارشناسان و کارشناسان ارشد سازمانها و اعضائ اتاق در محل سالن کنفرانس این اتاق برگزار نمودند.

بیشتر از این سمینار بخوانید:
 
کارگاه تامین مالی بین المللی و جذب سرمایه گذاری خارجی در اتاق بازرگانی خرم آباد

آكادمي تامين مالي و سرمايه گذاري مولوي به همت اتاق بازرگاني، صنایع و معادن خرم آباد، روز پنج شنبه 6 مهرماه ماه 1396 کارگاهی تحت عنوان تامین مالی بین المللی و سرمايه گذاري خارجي به سخنرانی دکتر پیمان مولوی برگزار کرد.
در این سمینار یک روزه که ...